icon

Satış Sözleşmesi

1-) Instagram takipçi aldığınızda dijital hizmet olduğu için hiçbir şekilde ücret iadesi bulunmamaktadır.

2-) Sistemimizden veya kaynak havuzumuzdan daha önceden aynı hesap için takipçi satın aldıysanız aynı hesaba ikincikez tekrardan takipçi yollanmaz.

3-) Aynı hesaba birden fazla takipçi satın alınırsa tarafımızca işlem yapılır ancak takipçi gelmesse sorumluluk bize ait değildir.

4-) Gerçek takipçi satın alımlarında gerçek kullanıcı olduklarından kaç kişinin takipten çıkacağının garantisi yoktur. Satın alımdan sonra istemeyenler sizi takipten çıkarabilirler ve bu sebepten para iadesi yapılmaz.

5-) Bot takipçiler gerçek hesap fakat gerçek bir kişi tarafından kullanılmayan bir hesap olduğu için sizi takipten çıkarmazlar ve kalıcıdırlar. Ancak instagram tarafından kullanılmayan hesaplar silindiği için bu yüzdende gönderide düşüş yaşanabilmektedir.

6-) Sitemizden alışveriş yapan tüm müşterilerimiz yukarıdaki maddeleri okuyup anlayıp kabul ettiklerini onaylar ve bu doğrultuda sitemizden alışveriş yapmaktadırlar. Yapılan yanlış bir işlemde sistemimiz tarafından sorun oluşmadığı taktirde para iadesi bulunmamaktadır.